علی پروین: پرسپولیس خوب نتیجه گرفته اما خوب بازی نمی کند، مربی ایرانی برای تیم ملی بهتر از مربی خارجی است

به اعتقاد علی پروین، سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، این تیم در هفته های اخیر تنها نتایج خوبی کسب نموده، اما نمایش مطلوبی نداشته است.

علی پروین: پرسپولیس خوب نتیجه گرفته اما خوب بازی نمی کند، مربی ایرانی برای تیم ملی بهتر از مربی خارجی است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علی پروین در حاشیه دیدار محبت آمیز پیشکسوتان پرسپولیس ضمن بیان این مطلب گفت: ما این تیم را یک سال است تشکیل داده ایم. تیم پیشکسوتان هر هفته دو جلسه تمرین دارد و بچه ها دور هم جمع می شوند. تشکیلات خوبی داریم و امیدوارم کار این تیم ادامه داشته باشد و بچه های دیگر هم که فوتبال شان تمام می گردد به ما اضافه شوند.

وی در خصوص روند نتیجه گیری تیم پرسپولیس در نیم فصل اول و اُفت نسبی این تیم در نیم فصل دوم گفت: هنوز بازیکنان جدید پرسپولیس هماهنگ نشده اند و در دو بازی دور برگشت خوب نبوده اند. پرسپولیس امتیاز خوب گرفته است، اما خوب بازی نمی نماید. البته در بازی با نفت مسجدسلیمان تقصیر نداشتند، اما به نظرم هنوز بازیکنان این تیم هماهنگ نشده اند.

با توجه به نزدیکی به انتها سال، چه کسی را بهترین بازیکن سال ایرانی می دانید؟، پیشکسوت فوتبال کشورمان در واکنش به این پرسش گفت: نمی توانم نام بازیکنی را ببرم، اما خیلی ها خوب بودند، هم در پرسپولیس و هم در تیم ملی.

پروین ادامه داد: نام نمی برم اما به نظرم الان پرسپولیس، استقلال و سپاهان شانس قهرمانی هستند و بازیکنان خوبی دارند. استقلال سرعت فوتبالش در بازی های قبل خوب شده بود و این چیزی است که در فوتبال ما کم بود و شفر آن را اضافه نموده است. ان شاءالله همین طور ادامه داشته باشد. ما هم دل مان می خواهد استقلال قدرتمند باشد، چون اگر استقلال و پرسپولیس قوی باشند تیم ملی قوی داریم.

وی در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم ملی نیز یادآور شد: من فکر می کنم تیم ملی یک سال بازی خاصی نداشته باشد و به همین خاطر نباید برای انتخاب سرمربی تیم ملی عجله کنیم. تورنمنتی هم که قرار بود این تیم شرکت کند لغو شده است و احتیاج به عجله نیست، اما فکر می کنم مربی ایرانی اگر انتخاب گردد بهتر از خارجی است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که چه کسی را برای راهنمایی تیم ملی معرفی می نماید، مطرح کرد: من اسم نمی برم، اما اگر مربی ایرانی انتخاب گردد، بهتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علی پروین: پرسپولیس خوب نتیجه گرفته اما خوب بازی نمی کند، مربی ایرانی برای تیم ملی بهتر از مربی خارجی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی پروین: پرسپولیس خوب نتیجه گرفته اما خوب بازی نمی کند، مربی ایرانی برای تیم ملی بهتر از مربی خارجی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید