همایشها و نمایشگاه ها

نمایشگاه جمعه در شهرستان قدس برگزار می گردد

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قدس گفت: به مناسبت اقامه اولین نماز جمعه در جمهوری اسلامی ایران در پنج مرداد سال 1358 نمایشگاهی با عنوان جمعه با همکاری ستاد نماز جمعه شهرستان قدس، سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری قدس، میراث...

1 شهریور 1398

هوآوی در امسال پانصد هزار ایستگاه شبکه 5جی را به فروش می رساند

5G دیگر آن فناوری دور از دسترس سالیان گذشته نیست و به لطف پیشرفت های گسترده در زمینه فنی و سپس تجاری سازی و ارائه خدمات، حالا بیش از هر زمانی به استفاده گسترده و بدون محدودیت از آن نزدیک می شویم.

27 مرداد 1398

چهار شرط وزیر ارتباطات برای افزایش قیمت اینترنت

وزیر ارتباطات گفت: شرکت های اینترنتی در صورتی که به 4 شرط ما در زمینه افزایش کیفیت سرویس و سرمایه گذاری عمل نمایند قیمت اینترنت مورد تجدیدنظر قرار می گیرد.

25 مرداد 1398

اولین سدان الکتریکی آئودی

نزدیک ترین رقیب آئودی، تسلا مدل S. است که با توجه به اطلاعاتی که آئودی منتشر کرده از نظر عملکرد تفاوت چندانی با اولین سدان الکتریکی آئودی ندارد. آنچه آئودی را از تسلا متمایز می کند، امکان سریع شارژ باتری هایش است.

13 مرداد 1398

اینوتکس 2019 با حضور 400استارتاپ برگزار می گردد

نشست هماهنگی مجریان و مشارکت کنندگان INOTEX 2019 به منظور معرفی بخش های مختلف و ویژگی های هشتمین دوره این نمایشگاه در ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید. در این نشست، ستاد برگزاری نمایشگاه، ضمن معرفی تاریخچه رویداد، به امکانات و فرصت های متنوعی...

5 مرداد 1398

توجه به معماری ایرانی و اسلامی در راستای تمدن سازی

به گزارش خبرنگاران، محمد مهدی نژادنوری اظهارکرد: برگزاری نشست هنر و معماری اعتاب مقدسه در مشهد زمینه ای را فراهم آورده است تا علم، عمل، تجربه و دانش را در کنار هم قرار دهد.

31 خرداد 1398

ارنستو والورده: اصلا به بازی برگشت با لیون فکر نمی کنم، رقیب ما در خانه ترسناک است

ارنستو والورده، لیون را رقیبی خطرناک برای تیمش ارزیابی کرد.

25 خرداد 1398

روستا و دریا دو دستورکار مهم گردشگری مازندران خواهد بود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران روستا و دریا را دو دستور کار مهم گردشگری مازندران معرفی کرد.

23 خرداد 1398

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در اتریش گرامی داشته شد

مراسم روز ملی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در محل اقامتگاه سفیر کشورمان در وین پایتخت اتریش برگزار گردید.

22 خرداد 1398

در کمیته گسترش ارتباطات عنوان نمود؛ پیشنهاد ذوالقدر برای تشکیل انجمن توسعه منطقه ای زنان

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: پیشنهاد دادم که انجمن توسعه منطقه ای زنان برای پیگیری نقش زنان به شکل نظامند تشکیل گردد.

15 اردیبهشت 1398
8 اردیبهشت 1398

کلینیک های هیئت پزشکی ورزشی فیزیوتراپ ندارد

به گزارش خبرنگاران، صدیقه دهنایی در مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان که با حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار گردید، با بیان اینکه متاسفانه در برهه کنونی بزرگ ترین چالشی که هیئت با آن روبرو است، بحث عدم...

15 فروردین 1398

ترامپ بار دیگر خبرنگاران را تهدید کرد

ایرنا نوشت: پس از آنکه کاخ سفید مجوز خبری جیم آکوستا خبرنگار شبکه تلویزیونی سی ان ان را لغو کرد، دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور روز جمعه زبان به تهدید خبرنگارهای بیشتری گشود.

7 فروردین 1398

مقابل الدحیل باید شکیبا باشیم، ضعیف تر از حریف نیستیم

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی برگشت فردا دوشنبه پرسپولیس مقابل الدحیل قطر در ورزشگاه آزادی در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس فدراسیون فوتبال گفت: خیلی خوشحال هستیم که در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور...

15 دی 1397