میراسماعیلی: بعضی از دوستان با عجله در خصوص استعفا تصمیم گیری کردند، کادر فنی تیم ملی با قدرت به کار خود ادامه می دهد

رئیس جدید فدراسیون جودو گفت: هر کدام از دوستان کاندیدایی را برای خود در انتخابات در نظر گرفته بودند ولی همه ما از الان تنها یک کاندیدا داریم و آن جودوی ایران است.

میراسماعیلی: بعضی از دوستان با عجله در خصوص استعفا تصمیم گیری کردند، کادر فنی تیم ملی با قدرت به کار خود ادامه می دهد

به گزارش خبرنگاران، آرش میراسماعیلی، رئیس جدید فدراسیون جودو پس از موفقیت در مجمع انتخاباتی این فدراسیون گفت: از همه دوستانی که به من رای دادند تشکر می کنم و تمام کسانی نیز که به من رای ندادند برای من قابل احترام هستند. انتخابات فدراسیون تمام شده است و از این به بعد همه باید برای نام جودوی ایران کوشش کنیم .

وی ادامه داد: پیش از این رقابت انتخاباتی بین ما برقرار بود و همه دیدند که من اخلاق مداری انتخاباتی را رعایت کردم و از این به بعد نیز کاملا اخلاق مدار خواهم بود. امیدوارم همگی در کنار هم از همه پتانسیل های جلو استفاده کنیم و اختلاف سلیقه ها را کنار بگذاریم.

میراسماعیلی در خصوص استعفای سرمربی تیم ملی جودو گفت: تیم ملی جودو فروردین ماه در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت خواهد نمود و آقای منصوری به همراه سایر اعضای کادر فنی باید با تمام قدرت به کار خود ادامه دهند.

وی ادامه داد: من می دانم که هر کدام از دوستان کاندیدایی را برای خود در انتخابات در نظر گرفته بودند ولی همه ما از الان تنها یک کاندیدا داریم و آن جودوی ایران است. در این بین نام آرش میر اسماعیلی مطرح نیست.

رئیس جدید فدراسیون جودو گفت: من تمام کسانی را که به من رای داده و یا نداده اند فراموش می کنم و تمام اهالی جلو مورد حمایت و احترام من هستند. نام آرش میراسماعیلی دیگر مطرح نیست و جودوی ایران مهمترین مسئله برای همه ماست. من با کادر فنی جلسه ای برگزار خواهم کرد و به آنها خواهم گفت که مورد حمایت قاطع من هستند.

امیر اسماعیلی در ادامه گفت: اجازه بدهید با کادرفنی صحبت کنم چون سرمربی تیم ملی هنوز به طور کتبی استعفای خود را به ما اعلام ننموده است. من کوشش می کنم با هم فکری همکاران و روسای هیئت ها در خصوص تیم ملی تصمیم بگیرم.

میراسماعیلی در خصوص برطرف اختلافات با قهرمانان جودوی ایران گفت: بحث اختلاف مطرح نیست. به اعتقاد من هرکسی می تواند از کاندیدای مورد نظر خود حمایت کند ولی تاکید می کنم که همه قهرمانان ورزشی مورد حمایت من هستند. من خودم قهرمان بودم و حمایت از تیم ملی و قهرمانان آن وظیفه من است .

امیر اسماعیلی در خصوص انتخاب دبیر و اعضای فدراسیون توضیح داد: اجازه بدهید اتاق فکر تشکیل دهیم تا پس از آن در خصوص کادر مدیریت فدراسیون تصمیم گیری کنیم.

رئیس فدراسیون جودو در خاتمه گفت: بعضی از دوستان با عجله در خصوص استعفا تصمیم گیری کردند که این عجله به صلاح نیست و باید با سعه صدر در خصوص آن تصمیم گیری کرد. آنها بهتر است صحبت های مرا بشنوند و بدانند که مورد حمایت من هستند. درست کردن حاشیه از همین ابتدای کار درست نیست. من علاقه دارم با دوستانی که استعفا نموده اند جلسه ای برگزار کنم و سپس در خصوص مسائل بعد از آن تصمیم گیری کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میراسماعیلی: بعضی از دوستان با عجله در خصوص استعفا تصمیم گیری کردند، کادر فنی تیم ملی با قدرت به کار خود ادامه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میراسماعیلی: بعضی از دوستان با عجله در خصوص استعفا تصمیم گیری کردند، کادر فنی تیم ملی با قدرت به کار خود ادامه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید