ممنوعیت ورود سرلیدرهای پرسپولیس، سپاهان و دو تیم دیگر به استادیوم ها

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال طی اطلاعیه ای از ممنوعیت ورود رؤسای کانون های طرفداران چهار باشگاه به استادیوم های کشور اطلاع داد.

ممنوعیت ورود سرلیدرهای پرسپولیس، سپاهان و دو تیم دیگر به استادیوم ها

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به حوادث بازی بین تیم های پرسپولیس و سپاهان اصفهان و بعضی دیگر از بازی های لیگ فوتبال کشور در هفته های گذشته حسب آنالیز ها و مطالعات انجام شده و گزارش های واصله، بخش عمده ای از این حوادث و اتفاقات ناشی از رفتار غیرورزشی و غیراخلاقی و بعضاً مجرمانه لیدرها و کانون طرفداران باشگاه ها می باشد. درحالی که این اشخاص به طور خاص و ویژه از امکانات، بودجه و خدمات رفاهی باشگاه ها برخوردار و بهره مند هستند، ولی متأسفانه شاهد رفتار غیرمسئولانه، غیراخلاقی و غیرورزشی این اشخاص در ایام قبل و حین و بعد از بازی های حساس و مهم و ایجاد التهاب و تنش در زمان برگزاری مسابقات بر روی سکوها و... هستیم که به همین دلیل طی نامه ای به وزارت محترم کشور، مراجع انتظامی و اطلاعاتی ضمن ابلاغ حکم صادره از سوی این کمیته، دستور ممنوعیت ورود رئیس کانون طرفداران تیم های پرسپولیس ، سپاهان، استقلال خوزستان و سپیدرود رشت درخواست شده است و پرونده این اشخاص در کمیته اخلاق در حال رسیدگی می باشد.

بدیهی است علاوه بر اشخاص مؤثر در کانون طرفداران، مدیران عامل و باشگاه ها نیز در قبال رفتار غیرورزشی و غیراخلاقی این اشخاص مسئول بوده و باید جوابگو باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ممنوعیت ورود سرلیدرهای پرسپولیس، سپاهان و دو تیم دیگر به استادیوم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت ورود سرلیدرهای پرسپولیس، سپاهان و دو تیم دیگر به استادیوم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید