قیمت بلیت پروازهای داخلی 14 درصد کاهش پیدا کرد

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از کاهش 14 درصدی قیمت بلیت هواپیما در جدول جدید پروازهای داخلی نسبت به قیمت های جدول آذر ماه سال گذشته اطلاع داد.

قیمت بلیت پروازهای داخلی 14 درصد کاهش پیدا کرد

به گزارش تسنیم، مقصود اسعدی سامانی درباره جدول نرخ پروازهای داخلی که از 21 شهریور ماه اجرایی شده است، اظهار کرد: بر اساس آنالیز های اجرا شده قیمت های جدید پروازهای داخلی در مقایسه با نرخ های آذر ماه سال گذشته در 60 راستا پروازی پرتردد 14 درصد کاهش یافته است.

  • مجله هواپیما و پرواز

وی با اشاره به این که شرکت های هواپیمایی به نرخ های جدید پایبند بوده و آنرا رعایت می نمایند، توضیح داد: انجمن شرکت های هواپیمایی 16 سایت فروش بلیت هواپیما را که نرخ های آنها بالاتر از نرخ های اعلامی ایرلاین ها بوده را سازمان هواپیمایی کشوری معرفی نموده است.

وی با یادآوری این که سازمان هواپیمایی نیز این سایت ها را برخورد قانونی به قوه قضاییه معرفی نموده است، درباره وضعیت ایرلاین ها گفت: شرکت های هواپیمایی در شرایط سخت به سر می برند و فعالیت در این وضعیت برای آنها سخت است.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان این که در این شرایط تامین قطعه و موتور برای ایرلاین ها بسیار سخت شده است، اضافه کرد: با آن که مبالغ مربوط به خرید قطعات و موتور توسط شرکت های هواپیمایی پرداخت شده، اما امکان ورود آنها به کشور وجود ندارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قیمت بلیت پروازهای داخلی 14 درصد کاهش پیدا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بلیت پروازهای داخلی 14 درصد کاهش پیدا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید