صعود استقلال به اما و اگر کشید، خط دفاعی احتیاج به هماهنگی دارد

به گزارش دریچه خبری، حسین فرزامی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد تساوی دو بر دو تیم فوتبال استقلال برابر الدحیل گفت: استقلال بازی خوب و منطقی را مقابل الدحیل به نمایش گذاشت، آنها در نیمه اول کاملاً بر بازی مسلط بوده، مالکانه بازی کردند و اجازه خودنمایی به حریف خود را ندادند.

صعود استقلال به اما و اگر کشید، خط دفاعی احتیاج به هماهنگی دارد

وی ادامه داد: فرهاد مجیدی برای این ملاقات باز هم دست به تغییر چند بازیکن زده بود و دیدیم که با ترکیبی متفاوت نسبت به بازی رفت، به مصاف الدحیل آمده بود.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: بازی روان، بدون نقص و مالکانه ای که استقلال انجام می داد، باعث شده بود که الدحیل نتواند به آنچه که مورد نظرش است برسد و شاهد بودیم که استقلال توانست در اواسط نیمه اول به گل دست پیدا کند اما در ثانیه های خاتمهی نیمه اول و وقت اضافه، یک اشتباه از داور باعث شد تا استقلال پیروز به رختکن نرود. اگرچه باشگاه استقلال از داور این ملاقات شکایت نموده اما هیچ تأثیری در نتیجه به وجود نخواهد آمد و حالا استقلال باید دو ملاقات آینده اش را با پیروزی به خاتمه برساند و منتظر یک لغزش از الدحیل باشد تا بتواند به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کند.

فرزامی در پاسخ به این پرسش که کدام یک از بازیکنان عملکرد خوبی داشتند؟ گفت: فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی دو نفر از بهترین های استقلال بودند. اسماعیلی این روزها به پختگی کامل رسیده و از ابتدای آغاز لیگ قهرمانان، عملکرد فوق العاده ای داشته، البته قائدی هم هر بار که پا به توپ می شد، دفاع الدحیل به هم می ریخت و دیدیم که او توانست یک گل زیبا و نجات بخش را برای استقلال به ثمر برساند.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال با انتقاد از اشتباه خط دفاع آبی پوشان گفت: متأسفانه استقلال باز هم در خط دفاع دچار اشتباه شد و بازیکن کنیایی الدحیل توانست بار دیگر دروازه استقلال را باز کند. آبی ها که در نیمه اول عملکرد خوبی در خط دفاع داشتند، در نیمه دوم باز هم دچار اشتباه شدند؛ همان یک اشتباه کافی بود که الدحیل از استقلال پیش بیفتد، اگر چه همکاری ریگی و غفوری باعث شد که قائدی بتواند گل تساوی را به ثمر برساند، اما دو امتیاز از دست استقلال رفت تا آبی پوشان امیدوار به این باشند که بتوانند دو بازی آینده خود برابر الدحیل و الشرطه را با پیروزی به خاتمه رسانده و به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود نمایند.

فرزامی در خاتمه اعلام نمود: یک اشتباه باعث شد که استقلال صدرنشینی را از دست بدهد، مجیدی باید برای دو ملاقات آینده باز هم هماهنگی بیشتری در خط دفاع به وجود بیاورد تا بتواند از این مرحله به سلامت عبور و به مرحله بعد صعود کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صعود استقلال به اما و اگر کشید، خط دفاعی احتیاج به هماهنگی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود استقلال به اما و اگر کشید، خط دفاعی احتیاج به هماهنگی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید