شایعه جدید درباره اللهیار: صیاد استقلال در فنرباغچه

اخبار جدیدی دربار ه صیادمنش و انتقال او به فنرباغچه شنیده می گردد. گویا او با رقم بالایی که برای یک نوجوان در فوتبال ایران یک رکورد است به فروش رفته و حتی استقلال بخشی از این رقم را هم دریافت نموده.

شایعه جدید درباره اللهیار: صیاد استقلال در فنرباغچه

صیادمنش- فنرباغچه نهایی شد؟

امیر اسدی ، جام جهانی نوجوانان در هند، پدیده های بسیاری را به فوتبال جهان معرفی کرد. به این نام ها توجه کنید. جیان بریستر(انگلیس-لیورپول)، آبل رویز(اسپانیا-بارسلونا)، آمینه گوری(فرانسه-المپیک مارسی)، یان آرپ(آلمان-هامبورگ)، جادون سانچو(انگلیس-دورتموند)، فیلیپ فودن(انگلیس-منچسترسیتی)،سرجیو گومز(اسپانیا-دورتموند) این آخری را دورتموند با رقم 3 میلیون یورو از بارسلونا خریده و روی او سرمایه گذاری نموده است.

این ستاره ها بهترین بازیکنان جام جهانی نوجوانان بودند که جملگی قبل از 18 سالگی در لیگ های معتبر بازی نموده اند. جادون سانچو با درخشش در دورتموند، توسط گرت ساوت گیت حتی به تیم ملی انگلیس دعوت شده و قرار است در ترکیب سه شیرها بازی هم کند. یا یان آرپ فصل قبل پیروز شد 2 گل برای هامبورگ در بوندس لیگا به ثمر برساند. در میان برترین های جام جهانی نوجوانان، فقط بازیکنان ایرانی هستند که هنوز خوشبخت نشده اند. نمونه اش همین اللهیار صیادمنش که به جای بازی در یک لیگ بزرگ، پیراهن استقلال را پوشیده و البته نشان داده چه بازیکن قابلی است.

-

اللهیار صیادمنش قبل از درخشش در جام جهانی نوجوانان، با سایپا قرارداد بست اما خیلی زود آن را فسخ کرد. چون آرزوهای بزرگی در سر داشت و یکی از آن ها پیشنهاد گالاتسرای به او بود. پیشنهادی که البته به نتیجه نرسید تا اللهیار برای لیگ هجدهم پیراهن استقلال را بپوشد و زیر نظر وینفرد شفر خودی نشان بدهد.

صیادمنش که هنوز 17 سالش تمام نشده، در لیگ هجدهم 15 بار در ترکیب استقلال قرار گرفته و شاید اگر آسیب دیدگی سراغش نمی آمد، تعداد بازی های او در ترکیب تیم شفر بیشتر هم می شد. صیادمنش در این بازی ها، 713 دقیقه در زمین حضور داشته و 2 گل هم وارد دروازه حریفان نموده. اولی مقابل نفت در مسجدسلیمان و دومی برابر نفت آبادان در استادیوم آزادی. او تنها بازیکن متولد دهه 80 است که برای استقلال گل زده و به بازیکن مهمی تبدیل شده است.

-

درخشش در جام جهانی نوجوانان و همچنین پوشیدن پیراهن استقلال و گلزنی برای این تیم در 17 سالگی باعث شده تا استعدادیاب های باشگاه مشهور فنرباغچه در ترکیه سراغ این مهاجم بیایند و برای جذب او با استقلال وارد مذاکره شوند. همین مذاکره ها باعث شده تا از حالا خیلی ها او را لژیونر جدید استقلال در فوتبال اروپا معرفی نمایند. درست مانند مجید حسینی که ابتدای فصل پیراهن ترابزون اسپور را پوشید و در سوپرلیگ ترکیه بازی کرد.

اخبار جدیدی دربار ه اللهیار صیادمنش و انتقال او به فنرباغچه شنیده می گردد. گویا او با رقم بالایی که برای یک نوجوان در فوتبال ایران یک رکورد است به فروش رفته و حتی باشگاه استقلال بخشی از این رقم را هم دریافت نموده است. حتی شنیده می گردد قرارداد اللهیار صیادمنش با فنرباغچه ترکیه 4 ساله است و در قراردادش حق بازی در تیم اصلی و امتیاز گلزنی، پاس گل و پنالتی هم نوشته شده. انتقالی که به سود هر دو طرف خواهد بود. استقلال بخشی از مسائل اقتصادی اش را رفع می نماید و صیادمنش هم می تواند بازی در یک لیگ معتبر تجربه کند. آن هم در 17 سالگی که خیلی از بازیکنان هنوز در رده نوجوانان با جوانان بازی می نمایند و در آرزوی حضور در تیم بزرگسالان باشگاه خود شب و روز می گذرانند.

-

2

منبع: ایران ورزشی

به "شایعه جدید درباره اللهیار: صیاد استقلال در فنرباغچه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه جدید درباره اللهیار: صیاد استقلال در فنرباغچه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید