رئیس مجلس نمایندگان: ترامپ از تحقیقات استیضاح هراسان شده است

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بر این باور است که دونالد ترامپ از تحقیقات مربوط به استیضاح هراسان و نگران شده است.

رئیس مجلس نمایندگان: ترامپ از تحقیقات استیضاح هراسان شده است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه در مصاحبه با شبکه ای بی سی تاکید نمود: تصور می کنم دونالد ترامپ از تحقیقات استیضاح که مربوط به تعاملاتش با اوکراین است، هراسان و نگران شده است.

ترامپ پیش از این با انتشار توئیت هایی به شدت از تحقیقات دموکراتهای مجلس نمایندگان برای استیضاح انتقاد نموده است.

پلوسی اضافه نمود: علت انتشار این گونه پیغام ها از سوی ترامپ این است که وی از تحقیقات استیضاح هراس و واهمه دارد. تصور می کنم رئیس جمهور می داند که این تحقیقات می تواند علیه او باشد و به همین دلیل هراسان شده است.

گفتگوی تلفنی 25 جولای ترامپ با زلنسکی به جنجال بزرگ سیاسی در آمریکا تبدیل شده است.

وال استریت ژورنال و سایر رسانه های خبری آمریکا گزارش داده اند که ترامپ بارها از رئیس جمهور اوکراین خواسته است تا درباره اتهاماتی که علیه بایدن و پسرش وجود دارد، تحقیق کند.

پلوسی گفت: ترامپ درک نمی کند که اقداماتی که انجام داده است به ضرر امنیت ملی است، اقداماتش به قانون اساسی ضربه می زند و این اقدامات تهدید بزرگی برای همگرایی انتخابات ما است.

ترامپ با انتشار توئیت های تندی ضمن انتقاد شدید از دموکراتها، کوشش های آنها برای استیضاحش را وقت تلف کردن ارزیابی نموده است.

وی در یکی از این پیغام ها نوشته است: دموکراتهای بیکار باید به جای این اقدامات بر روی ساختن کشور تمرکز نمایند، نه اینکه وقت و انرژی همه را صرف کارهای بی فایده نمایند، اقداماتی که از زمان پیروزی من در انتخابات 2016 میلادی تا امروز انجام داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئیس مجلس نمایندگان: ترامپ از تحقیقات استیضاح هراسان شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس مجلس نمایندگان: ترامپ از تحقیقات استیضاح هراسان شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید