در کمیته گسترش ارتباطات عنوان نمود؛ پیشنهاد ذوالقدر برای تشکیل انجمن توسعه منطقه ای زنان

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: پیشنهاد دادم که انجمن توسعه منطقه ای زنان برای پیگیری نقش زنان به شکل نظامند تشکیل گردد.

در کمیته گسترش ارتباطات عنوان نمود؛ پیشنهاد ذوالقدر برای تشکیل انجمن توسعه منطقه ای زنان

به گزارش ، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در کمیته گسترش ارتباطات و تقویت همکاری های بین منطقه ای که در حاشیه دومین کنفرانس روسای مجالس شش کشور برای مقابله با تروریسم برگزار گردید، گفت: به نظر می رسد بهترین شیوه برای افزایش روابط اقتصادی، هماهنگی هیات های پارلمانی شش کشور در مجامع پارلمانی و تاکید بر همگرایی این کشور ها در مجامعی مثل Apa است که در مجمع عمومی اخیر آن در استانبول مباحث مهمی مطرح شد.

وی اضافه کرد: توانمندسازی زنان و ایجاد شرایط برای کارآفرینی آنها قدم مهمی است، شما باید به نقش زنان در پیشبرد اهداف اقتصادی و توسعه اهمیت دهیم، پیشنهاد من تشکیل انجمن توسعه منطقه ای زنان است تا نقش زنان به شکل نظامند پیگیری گردد.

ذوالقدر اظهار کرد: کوشش برای افزایش و رونق گردشگری بین کشور های عضو و برداشتن موانع در این زمینه یکی از عوامل مهم توسعه ارتباطات و رونق اقتصادی است. تحقق این امر نیازمند توجه ویژه مجالس و نهاد های متولی این حوزه است که می تواند نقش مهمی در توسعه پایدار و صلح و امنیت منطقه داشته باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید نمود: تشکیل شهرک های صنعتی بین منطقه ای متشکل از همه کشور های عضو در حوزه های مهم و راهبردی می تواند یکی از پیشنهادات راهبری برای توسعه ارتباطات و افزایش سرمایه گذاری بین منطقه ای باشد.

وی در انتها حمایت از تجارت آزاد بین کشور های عضو و تعهد به ادامه آن و تاثیر نگذاشتن عامل ثالث مثل تحریم را از دیگر موارد مورد تاکید در این نشست دانست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "در کمیته گسترش ارتباطات عنوان نمود؛ پیشنهاد ذوالقدر برای تشکیل انجمن توسعه منطقه ای زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در کمیته گسترش ارتباطات عنوان نمود؛ پیشنهاد ذوالقدر برای تشکیل انجمن توسعه منطقه ای زنان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید