خود را روی آنتن تبلیغ می نمایند تا برنده شوند!

یک دوبلور معتقد است که کاندیداهای جشنواره تلویزیونی جام جم در شبکه های اجتماعی و روی آنتن خود را تبلیغ می نمایند و این کار برای برنده شدن جالب نیست؛ مردم اگر بخواهند نامزد مورد نظرشان را انتخاب می نمایند.

خود را روی آنتن تبلیغ می نمایند تا برنده شوند!

سعید شیخ زاده در گفت وگو با خبرنگاران درباره ماهیت جشنواره تلویزیونی جام جم و اضافه شدن بخش دوبله، گفت: خیلی خوب است که این بخش به جشنواره اضافه شده است. قطعاً جشنواره ای که تقدیر و جایزه دارد، خوب و جذاب است و باید شکل بگیرد اما این جشنواره بیش از اندازه برنامه های تلویزیون را تحت تأثیر قرار داده است. زمانی که تلویزیون را تماشا می کنم بیش از همه تبلیغات جشنواره و کاندیداها را می بینم.

او ادامه داد: جشنواره رویداد عجیبی نیست که همه شبکه ها از صبح تا شب، برای کاندیداهای آن تبلیغ می روند. ما دو سال و نیم است که اجرای مسابقه نما به نما را در شبکه آی فیلم برعهده داریم که یکی از پربیننده ترین مسابقات تلویزیون است اما این شبکه را در جشنواره در نظر نگرفته اند در حالی که عوامل تلویزیون در آن مشغول فعالیت هستند.

این دوبلور اعلام کرد: ما در میان کاندیداها افرادی را می بینیم که چون برنامه شان روی آنتن بوده، کاندید شده اند؛ در واقع برای انتخاب چارچوبی وجود ندارد.

شیخ زاده تعداد نامزدهای حاضر در جشنواره تلویزیونی جام جم را زیاد دانست و اظهار کرد: هر شبکه تلویزیونی تعداد زیادی کاندیدا دارد. انگار جشنواره تلویزیونی جام جم فراتر از یک جشنواره است و چرا تا این حد به این جشنواره پر و بال داده شده و کل تلویزیون را فرا گرفته است؟ ما به جای اینکه برنامه های تلویزیون را ببینیم تبلیغات این نامزدهای جشنواره را می بینیم.

این دوبلور اعلام کرد: زمان رأی گیری و انتخاب برگزیده ها در جشنواره جام جم بسیار طولانی شده و کاش زمان آن یک هفته بود. تعیین است که برنامه های درجه یک در این جشنواره باید جایزه بگیرند و چرا برنامه هایی که در رده پایین تر هستند در این انتخابات قرار داده می شوند.

او در خاتمه توضیح داد: طبیعتاً برنامه ای که کیفیت بالایی دارد و به دلیل صرف هزینه به کیفیت رسیده باید انتخاب گردد، پس این تعداد کاندیدا برای چیست؟ انگار می خواهند همه را راضی نگه دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خود را روی آنتن تبلیغ می نمایند تا برنده شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خود را روی آنتن تبلیغ می نمایند تا برنده شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید