خلیل زاده: طرفداران با فحاشی یک بازیکن او را متعصب نمی دانند، شجاعیان در صحنه پنالتی مرا زد

شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت که پنالتی اعلام شده به سود استقلال اشتباه بود.

خلیل زاده: طرفداران با فحاشی یک بازیکن او را متعصب نمی دانند، شجاعیان در صحنه پنالتی مرا زد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شجاع خلیل زاده پس از رجحان یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال گفت: خدا را شکر سه امتیاز این مسابقه را گرفتیم و این به ما خیلی یاری کرد تا به صدر جدول برسیم. از طرفداران دو تیم که این جو را درست کردند و تنها تیم خود را تشویق کردند، تشکر می کنم. در مجموع بهتر از استقلال بودیم و سه امتیاز حق ما بود.

وی درباره فحاشی تماشاگران استقلال گفت: این اتفاقات پیش می آید. آنها شاید بابت نتیجه نگرفتن تیم شان عصبانی شدند، اما ما استقلالی ها را دوست داریم.

مدافع تیم پرسپولیس درباره اعلام پنالتی به سود استقلال پس از برخورد او با داریوش شجاعیان توضیح داد: آن صحنه یک درصد هم پنالتی نبود. داریوش پشت پای مرا زد و تعجب کردم چرا داور خطای من را اظهار داشت. ما مثل بقیه نیستیم که از داوری انتقاد کنیم، چون کالدرون به ما گفت که اگر داور هم قضاوت بدی داشت، ما باید کوشش کنیم تا اینقدر خوب باشیم که برنده شویم.

خلیل زاده درباره درگیری لفظی با سیاوش یزدانی اظهار داشت: انسان نباید کوشش کند با فحاشی محبوب گردد، بلکه باید با بازی خود محبوبیت پیدا کند. یک صحنه دعوا شد و کسی که نمی خواهم از او نام ببرم، فحاشی کرد. او در تمام صحنه های بازی فحاشی کرد و به نعمتی هم فحش داد. امیدوارم مانند پارسال که فحش ناموس داد و تنها یک بازی محروم شد، نگردد، چون در این بازی هم فحش ناموس داد. این کارها تعصب نیست و طرفداران با فحش یک بازیکن نمی گویند که او متعصب است. اگر می خواهی محبوب شوی، با جان و دل بازی کن که پس از بازی نتوانی راه بروی.

وی در خصوص بازی کردن کنار محمدحسین کنعانی زادگان و عدم حضور سیدجلال حسینی گفت: این موضوع مهمی نیست. حسین بازیکن خوبی است، اما سیدجلال هم بزرگ تیم ماست. همه ما برای یک هدف می جنگیم که آن هم تکرار قهرمانی است. امیدوارم روند قهرمانی های خود را حفظ کنیم.

مدافع سرخپوشان راجع به اظهارات کالدرون در نشست خبری پیش از مسابقه اعلام کرد: سرمربی تیم است و همه چیز را بهتر می داند. ما هم بازیکن هستیم و فوتبالی حرف می زنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلیل زاده: طرفداران با فحاشی یک بازیکن او را متعصب نمی دانند، شجاعیان در صحنه پنالتی مرا زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: طرفداران با فحاشی یک بازیکن او را متعصب نمی دانند، شجاعیان در صحنه پنالتی مرا زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید