حمیدرضا گرشاسبی: با وجود تمام کمبودها با درایت برانکو پیروز شدیم، بهترین بازیکن سال آسیا حق بیرانوند است

حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در دیدار مقابل پیکان با وجود بازیکنان آسیب دیده، نیمکت خالی و کمبود بازیکن تنها به خاطر درایت برانکو به برتری دست یافتیم.

حمیدرضا گرشاسبی: با وجود تمام کمبودها با درایت برانکو پیروز شدیم، بهترین بازیکن سال آسیا حق بیرانوند است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حمیدرضا گرشاسبی بعد از برتری 2 بر یک سرخپوشان مقابل تیم فوتبال پیکان گفت: تیم ما بعد از پشت سر گذاشتن تورنمنت سنگین لیگ قهرمانان آسیا امروز به میدان رفت. با وجودی که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باعث شده بود چند بازیکن مصدوم داشته باشیم و در حالی که قرار بود بازی در شرایط مناسبی برگزار گردد، به سازمان لیگ و برنامه لیگ احترام گذاشتیم و به هر شکلی بود به میدان رفتیم.

وی توضیح داد: 3، 4 بازیکن ما با توجه به تعطیلی تمرینات در سفر بودند و حتی یک جلسه نیز برای این بازی تمرین نکردند. خدا را شکر می کنیم که امروز با وجود بازیکنان آسیب دیده، کمبود بازیکن و نیمکت خالی با درایت برانکو موفق به پیروزی شدیم. برانکو در حالی که در مرخصی به سر می برد وقتی با او تماس گرفتیم با وجود ناراحتی بسیاری که داشت به قانون احترام گذاشت و خودش را برای بازی به ایران رساند. امروز خدا مزد زحمات ما را داد و توانستیم پیکان را شکست دهیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص حذف علیرضا بیرانوند از لیست بهترین های سال آسیا عنوان نمود: این عنوان ها چندان مهم نیست هرچند که حق بیرانوند است که به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا انتخاب گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمیدرضا گرشاسبی: با وجود تمام کمبودها با درایت برانکو پیروز شدیم، بهترین بازیکن سال آسیا حق بیرانوند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیدرضا گرشاسبی: با وجود تمام کمبودها با درایت برانکو پیروز شدیم، بهترین بازیکن سال آسیا حق بیرانوند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید