حاشیه دیدار استقلال - نفت مسجدسلیمان، اعتراض مرزبان و منتظری به مهاجم نفت و داور، درخواست طرفداران از منشا

ناکامی مهاجم نفت مسجدسلیمان در گشودن دروازه استقلال اعتراض شدید سرمربی این تیم را به دنبال داشت.

حاشیه دیدار استقلال - نفت مسجدسلیمان، اعتراض مرزبان و منتظری به مهاجم نفت و داور، درخواست طرفداران از منشا

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در آخرین دیدار از هفته بیست ویکم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور تیم های استقلال و نفت مسجدسلیمان از ساعت 18:30 امروز (آدینه) در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند. بخشی از حواشی این بازی در زیر می آید:

تعداد تماشاگران حاضر در استادیوم آزادی در اواخر نیمه اول به طور چشمگیری افزایش پیدا کرد تا حدی که با آغاز نیمه دوم بیش از 10 هزار نفر در استادیوم حضور داشتند.

در بین دو نیمه میلاد میداودی در زمین ماند و خود را آماده حضور در میدان کرد. این درحالی بود که او از سوی تماشاگران استقلال شدیداً مورد تشویق نهاده شد.

در اوایل نیمه دوم طرفداران استقلال با تشویق این تیم خواهان گلزنی منشا شدند. این بازیکن بعد از تعویض نیز شدیداً مورد تشویق تماشاگران نهاده شد.

فرهاد مجیدی بارها از روی نیمکت بلند شده و پس از هماهنگی با شفر نکات فنی را به بازیکنان انتقال می داد.

علیرضا مرزبان در کنار خط یک لحظه هم آرام و قرار نداشت و بارها برسر مسائل مختلف بر سر شاگردانش فریاد می زد.

طارق همام که بعد از مدت ها دوری برای استقلال بازی کرد، شدیداً مورد تشویق طرفداران این تیم نهاده شد.

در دقیقه 77 مسابقه، سیدحسین حسینی در آغاز مجدد مسابقه تأخیر داشت که همین مسئله باعث شد داور به او کارت زرد نشان دهد، همین مسئله باعث اعتراض شدید طرفداران استقلال شد.

یاری داور مسابقه در دقیقه 79 فرار هاشمی زاده را آفساید تشخیص نداد تا او در موقعیتی ایده آل با حسینی تک به تک گردد. در این صحنه پژمان منتظری به سمت یاری داور رفت و شدیداً به او معترض شد. البته طرفداران هم با مهار توپ از سوی حسینی، به تشویق او پرداختند.

علیرضا مرزبان، سرمربی نفت مسجدسلیمان زمانی که هاشمی زاده فرصت تک به تک را از دست داد، به شدت به بازیکن تیمش اعتراض کرد.

در دقیقه 83 بود که وینفرد شفر به کنار خط آمد و از بازیکنان هجومی تیمش درخواست کرد بالاتر بازی نموده و با پرس روی مدافعان نفت مسجدسلیمان اجازه حمله به تیم حریف را ندهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حاشیه دیدار استقلال - نفت مسجدسلیمان، اعتراض مرزبان و منتظری به مهاجم نفت و داور، درخواست طرفداران از منشا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه دیدار استقلال - نفت مسجدسلیمان، اعتراض مرزبان و منتظری به مهاجم نفت و داور، درخواست طرفداران از منشا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید