با اضافه شدن فرهاد مجیدی انتظار از استقلال بیشتر می گردد

به گزارش خبرنگار، تیم فوتبال امید استقلال روز شنبه بعد از پیروزی بر تیم سایپا بعنوان قهرمانی امیدهای تهران رسید. عنوانی که بعد از چیزی در حدود دو دهه برای این باشگاه به دست آمد.

با اضافه شدن فرهاد مجیدی انتظار از استقلال بیشتر می گردد

محمد مومنی مدیر آموزشگاه استقلال در مصاحبه با خبرنگاران در این رابطه گفت: هرگاه آموزشگاه ما پویا و سازنده بوده، تیم بزرگان این باشگاه نیز ثمر آن را دیده است. لذا این قهرمانی را به فال نیک گرفته و بیشتر از این بابت خوشحالم که به زودی چند نفر از همین بازیکنان می توانند ستاره تیم بزرگان استقلال شوند.

وی اضافه نمود: به زودی شاهد حضور بازیکنانی امثال محسن کریمی، مجید حسینی، امید نورافکن، رضا آذری و... از همین تیم امید در جمع بزرگان باشگاه خواهیم بود.

مدیر آموزشگاه آبی پوشان بیان داشت: به نوبه خودم تشکر می کنم از مدیریت باشگاه، آقای فتحی که حمایت کاملی از تیم های پایه داشت. همچنین از شفر تشکر می کنم که ما را از رهنمودهای خودش بی نصیب نگذاشت و یک تشکر ویژه هم دارم از جامعه پیشکسوتان استقلال که در طول این مسیر ما را تنها نگذاشتند و با حضور در مسابقات، باعث افزایش روحیه بازیکنان ما می شدند.

مومنی گفت: ضمن این که از هیات فوتبال بابت برگزاری منظم این بازی ها تشکر می کنم، یک گلایه کوچک هم از هیات فوتبال دارم. به نظرم در جریان آخرین بازی که قهرمان هم تعیین می شد، جا داشت که یک مراسم کوچک برای تیم قهرمان تدارک دیده می شد که این اتفاق نیفتاد.

پیشکسوت باشگاه استقلال سپس با اشاره به حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی این باشگاه خاطرنشان ساخت: به سهم خودم به فرهاد و هوادارانش تبریک می گویم. بازگشت فرهاد به استقلال یک شور و شعف خاصی ایجاد نموده است. اما به همین نسبت توقع را هم از این تیم بالا می برد.

وی افزود: مجیدی باید دقت کند و حواسش به چند هفته بعد هم باشد. همانطور که امروز او را تشویق می نمایند، فردا هم از تیم انتظار نتایج بهتری دارند چرا که حالا وزن نیمکت بالا رفته و به تبع آن انتظار هم از این تیم بالا می رود. همان هواداری که امروز فرهاد را تشویق می نماید فردا از او و نیمکتی که روی آن می نشیند انتظار دارد.

همبازی سابق مجیدی در خط حمله آبیها در دهه هفتاد گفت: اسم فرهاد امروز خرج شد و دیگر نمی توان در آینده از اسمش بهره برد. آنچه در آینده باید خرج ماندگاری فرهاد شود، کار و کارنامه او خواهد بود. امروز اسم فرهاد به او یاری کرد و در آینده کارش به او یاری خواهد نمود.

مومنی در خصوص اینکه با حضور فرهاد مجیدی نام وینفرد شفر تحت الشعاع قرار می گیرد، گفت: شاید نام فرهاد از شفر در استقلال بزرگتر باشد که قطعا هم همینطور است، اما توضیح وظایف کاملا واضح است و این فرهاد است که باید در چارچوب شفر قرار گرفته و زیر نظر او هم کار کند و هم کار بیاموزد تا یک سرمایه واقعی برای آینده این باشگاه باشد.

پیشکسوت استقلال توضیح داد: بیان چنین مطلب و چنین مقایسه هایی می تواند شیطنت باشد که منجر به ایجاد اختلاف دلی بین شفر و فرهاد مجیدی شود. در صورت ریشه کردن چنین اختلافی استقلال ضرر خواهد نمود.

مدیر آموزشگاه آبی ها در خصوص نقل و انتقالات این باشگاه و به خصوص جباروف بیان داشت: جباروف بازیکن بزرگی است اما باید بپذیریم که نه جباروف و نه هیچ بازیکن دیگری بزرگتر از نام استقلال نیست. نه در شان استقلال است و نه در شان خود جباروف که او اینچنین کلاس بگذارد و امروز و فردا کند و نخواهد زیر بار تست پزشکی برود. استقلال راهش را ادامه خواهد داد حالا یا با جباروف یا بدون جباروف.

منبع: خبرگزاری مهر

به "با اضافه شدن فرهاد مجیدی انتظار از استقلال بیشتر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اضافه شدن فرهاد مجیدی انتظار از استقلال بیشتر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید