امید رشید: هدف ما ساختن تیمی برای دفاع از حیثیت بوکس ایران است، پتانسیل خوبی در نوجوانان و جوانان داریم

سرمربی تیم بوکس جوانان گفت: نمی توان قول داد، اما هدف ما ساختن یک تیم خوب و منسجم است تا از حیثیت بوکس ایران در مسابقات قهرمانی آسیا دفاع کند.

امید رشید: هدف ما ساختن تیمی برای دفاع از حیثیت بوکس ایران است، پتانسیل خوبی در نوجوانان و جوانان داریم

امید رشید در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد انتخابش به عنوان سرمربی تیم جوانان بوکس گفت: با تصمیم اعضای شورای فنی و مدیر تیم های ملی بوکس به عنوان سرمربی تیم جوانان انتخاب شدم و امیدوارم سربلند باشم. قطعا با تعاملی که در راه انتخاب سرمربیان تیم های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان اجرا شده و همراهی اعضای شورای فنی می توان به رقم خوردن آینده ای درخشان برای بوکس ایران امیدوار بود. همه اعضای کادر فنی تیم ملی با همیت خاص به دنبال یاری به هم هستند تا بوکس را از این شرایط نجات دهند و اتفاقات خوبی را برای این رشته رقم بزنند.

وی در مورد پتانسیل بوکس ایران در رده های پایه گفت: بوکسورهای خیلی خوبی در رده نوجوانان و جوانان داریم و فقط باید برای پویایی این نفرات برنامه های مدنظر را اجرایی کنیم. پتانسیل خوبی داریم و در حال حاضر در تیم بزرگسالان نیز بوکسورهای جوانی حضور دارند که این اتفاق خوبی است.

سرمربی تیم بوکس جوانان در مورد آغاز تمرینات تیم جوانان گفت: برنامه های خود را به فدراسیون ارائه کردم و صحبت هایی نیز با رئیس فدراسیون انجام دادیم تا اردوی تیم ملی را در یکی از استان ها برگزار کنیم. حدود 70 تا 80 بوکسور جوان برای حضور در رقابت های انتخابی داریم و قرار است در ابتدای هفته در مورد برگزاری مسابقات انتخابی در یکی از استان ها تصمیم بگیریم. کوشش خواهیم کرد تا قبل از انتها سال نفرات اصلی و ذخیره خود را معین و یکی از مراحل اردوی خود را نیز برگزار نموده باشیم.

رشید در مورد برنامه های تیم بوکس جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: مسابقات قهرمانی آسیا در آبان ماه سال آینده در مغولستان برگزار خواهد شد و تمام کوشش خود را انجام خواهیم داد تا از زمان خود برای حضور در این مسابقات استفاده کنیم. در سال 96 تیمی داشتیم که توانست بعد از 10 سال برای بوکس ایران در رده جوانان مدال طلا کسب کند و قطعا اگر در آن دوره در یک یا دو تورنمنت خارجی شرکت نموده بودیم، می توانستیم نتایج بهتری کسب کنیم.

وی اظهار داشت: با وجود تجربه کم تیم در آن سال، باز هم در صندلی چهارم قرار گرفتیم و قصد داریم در این دوره نیز نتایج خوبی را کسب کنیم و قطعا توقعات فدراسیون نیز از ما بالا رفته است. اگر شرایط مهیا باشد تمام سعی خود را برای نتایج خوب انجام خواهیم داد. در بوکس نمی توان قول داد، اما هدف ما ساختن یک تیم خوب و منسجم است تا از حیثیت بوکس ایران دفاع کند. صحبت هایی نیز برای حضور در اردوهای خارجی با رئیس فدراسیون انجام دادیم و در برنامه ما نیز حضور در اردوی خارجی برنامه ریزی شده است. اگر شرایط اردوهای خارجی مهیا باشد قطعا به نفع ما نیز خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امید رشید: هدف ما ساختن تیمی برای دفاع از حیثیت بوکس ایران است، پتانسیل خوبی در نوجوانان و جوانان داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید رشید: هدف ما ساختن تیمی برای دفاع از حیثیت بوکس ایران است، پتانسیل خوبی در نوجوانان و جوانان داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید