اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش منصوب شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه آموزش سیما، بنا بر پیشنهاد مسعود احمدی افزادی مدیر شبکه آموزش، اعضای شورای اندیشه ورزی این شبکه با حکم مرتضی میرباقری معاون سیما منصوب شدند.

اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش منصوب شدند

بنا بر این احکام محمدمهدی مظاهری رییس موسسه بین المللی فرهنگی اکو در ایران، مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری وزارت کشور و رییس سازمان شهرداری های کشور، کاوه اشتهاردی رییس هیات مدیره شرکت کسب و کار ایران و مدیرعامل سابق ایرنا و رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش را تشکیل می دهند.

در حکم معاون سیما به آینده پژوهی و پیشنهاد مسیر آتی شبکه با توجه به ظرفیت های بالفعل و بالقوه آن، پیشنهاد محورهای برنامه سازی در مناسبت های مذهبی و ملی ذیل گفتمان ابلاغی معاونت سیما و پیشنهاد ایده های نو و خلاقانه برنامه سازی اعم از محتوایی و ساختاری به منظور ارتقای جذابیت و اثرگذاری برنامه ها اشاره شده است.

تحلیل و آنالیز گزارش های نظارتی، پژوهشی، نظرسنجی و ارزیابی عملکرد مراجع درون و برون سازمانی، آنالیز نقاط ضعف و قوت برنامه ها به ویژه برنامه های شاخص و پر مخاطب شبکه از نکات دیگری است که معاون سیما بر آن تاکید داشته است.

پیشنهاد راهکارهای افزایش بهره گیری شبکه ها از ظرفیت های رسانه های نوین و فضای مجازی از دیگر وظایف این اعضا است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش منصوب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه آموزش منصوب شدند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید