ارنستو والورده: اصلا به بازی برگشت با لیون فکر نمی کنم، رقیب ما در خانه ترسناک است

ارنستو والورده، لیون را رقیبی خطرناک برای تیمش ارزیابی کرد.

ارنستو والورده: اصلا به بازی برگشت با لیون فکر نمی کنم، رقیب ما در خانه ترسناک است

به گزارش خبرنگاران، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لیون در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از یک رقیب سرسخت و جدالی سخت گفت.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا گفت: به یک هشتم نهایی رسیدیم و مدت ها است منتظر رسیدن این بازی هستیم. مشتاق آغاز این بازی بودیم و به نظرم لیون هم همین احساس را دارد. آنها سال جاری هیچ باختی در لیگ قهرمانان اروپا نداشتند و در خانه تیمی ترسناک هستند. لیون فوتبال بسیار خوبی بازی می نماید، بازیکنان خلاق و معین کننده ای دارد و بازی فردا مطمئنا خطرناک و پیچیده خواهد شد. ما غیر از بازی با بیلبائو، دائم تیم حمله کننده و گلزنی بوده ایم.

والورده در ادامه اضافه کرد: اصلا به این فکر نمی کنم که بازی برگشتی هم وجود دارد. ما برای پیروزی آمده ایم و برد می خواهیم. اگر فکر کنیم بازی برگشتی هم هست، اشتباه بزرگی مرتکب شده ایم. سال گذشته وقتی به رم برخورد کردیم همه گفتند بهترین قرعه ممکن نصیبمان شده است. آن اظهارنظرها هیچ کمکی به ما نکرد. تا قبل از بازی برگشت فقط یک باخت داده بودیم و بازی رفت را هم 4 - یک برده بودیم اما باختیم و حذف شدیم. این بازی ها را نمی توان تحت هیچ شرایطی دستکم گرفت. همواره باید با نهایت توان به میدان بروید و فشار را تحمل کنید. اخیرا با هم درباره رم حرف نزده ایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ارنستو والورده: اصلا به بازی برگشت با لیون فکر نمی کنم، رقیب ما در خانه ترسناک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارنستو والورده: اصلا به بازی برگشت با لیون فکر نمی کنم، رقیب ما در خانه ترسناک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید